Майнові спори

Рішення майнових спорів в мирному або судовому порядку
У Вас виник спір? Якщо є правові підстави, адвокат знайде рішення

На жаль, не всі майнові спори вирішуються в добровільному порядку. Конфлікт інтересів може стати причиною судових позовів і при наявності юридичної допомоги Ви можете добитися бажаного результату. Вирішення майнових спорів найчастіше пов’язано з нерухомістю. Такі спори, як правило, тривалі і передбачають не одне судове засідання.

Як отримати право власності на майно?
При розгляді Вашої справи я вивчаю документальну базу, яка підтверджує майнові права. Навіть найскладніші спори (при відсутності документів), можуть отримувати позитивний результат.  13 років практики дозволяють мені знаходити рішення навіть у тих ситуаціях, які на перший погляд здаються безнадійними.

Майнові спори можуть виникати, як між членами сім’ї, так і між абсолютно чужими людьми. Кожен спір – індивідуальний. Право власності на будинок або право власності на земельну ділянку, або ж інші матеріальні об’єкти, досягається або шляхом досудових врегулювань, або в процесі судового розгляду справи.

Майновий спір
У разі майнового спору грамотний адвокат зробить все можливе, щоб клієнт набув права власності на законних підставах. У разі необхідності, я буду представляти Ваші інтереси в суді і забезпечу повний юридичний супровід, від початку спору і до прийняття рішення судом.

Моя адвокатська практика в судових спорах:

  • Позбавлення права власності на частку в спільному майні
  • Визнання права власності на майно
  • Витребування майна від добросовісного набувача
  • Зняття арешту з майна (квартири, будинку, автомобіля, земельної ділянки)
  • Визнання договору дарування, купівлі-продажу, довічного утримання – недійсними
  • Стягнення заборгованості по розписці, договору позики

Серед додаткових послуг: підготовка позовних документів, збір доказів, заява про перегляд заочного рішення та інше.
Якщо Ви не знайшли в переліку послуг необхідне для себе, отримайте безкоштовну консультацію по телефону: (098) 927-15-90, (099) 522-39-47, (063) 561-41-60.

replica watches sale
cheap replica watches