Головна

Там, де працює професіонал, шанси на успіх зростають
Супровід адвокатом Вашої особистої справи – запорука максимального результату в Вашу користь
 

Коли на терезах «стоїть» доля людини, я виключаю будь-які прояви особистісного сприйняття. Головне для мене – досягнення результату, на який розраховує клієнт. Вам знайоме відчуття «безвиході»? Впевнена, що хоч раз, але воно знайоме кожному. Справжній професіонал повністю «відмітає» це почуття, керуючись холоднокровністю сприйняття і аналізом ситуації, що склалася.

Знайомтеся:

Олена Топалова. В роботі над кожною справою я використовую виключно індивідуальний підхід. Звичайно, є законодавчі норми, але я кажу: «ні» шаблонним рішенням і підходам до справи. Ви прийшли до мене з унікальною ситуацією, і я буду шукати шляхи вирішення Вашої особистої справи.

Головне в моїй адвокатській діяльності:

Факти.

Якими б вони не були, але це матеріал для подальшого вирішення спору. Я, як адвокат у цивільних (сімейних, спадкових, житлових та майнових) справах знаю, наскільки важливі факти. Вони можуть зіграти «за» Вас або «проти». Я дотримуюся законів України і основ світової юридичної практики, роблячи все можливе, щоб фінальний результат повністю Вас задовольнив.

Незалежність.

У будь-якому спорі може бути кілька точок зору. Адвокат матиме свою точку зору, після знайомства зі справою і всіма доступними матеріалами. Якщо навіть 1000 чоловік зійдуться на думці, у мене може виявитися інша. У роботі з Вашою особистою справою я зберігаю незалежність думки. І все для того, щоб прийти разом з Вами до потрібного результату. Я ніколи не говорю клієнтові те, що він хоче почути. Я завжди говорю правду про реальний стан справ.

Ваш результат.

Професійні юридичні послуги призводять до перемоги. Вашої особистої перемоги з моєю безпосередньою допомогою.

Моя репутація.

Ви знаєте, що послуги адвоката в Києві коштують дорого та дуже дорого. Я ж не женуся за ціною. Набагато важливіше – репутація і кінцевий результат моєї роботи (можу собі дозволити таку розкіш). Звертаючись до мене, Ви будете працювати зі мною особисто, а не з юридичною компанією. Я не ставлю справи на «потік», а відпрацьовую індивідуальний підхід до кожного питання.

 

Безкоштовна консультація адвоката. Я проти того, щоб витрачати час даремно, тому пропоную першу безкоштовну консультацію в телефонному режимі. Якщо ми спільно приймемо рішення про подальшу співпрацю, наступна зустріч – мій офіс за адресою: м Київ, проспект Миру, 4, № 311.
Задавайте своє питання в зручний для Вас час: (098) 927-15-90, (099) 522-39-47, (063) 561-41-60.

replica watches sale
cheap replica watches